KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9996036

nr 999 6036

Etsningar

4 st. signerade, bla: Bertil Bull-Hedlund, -18, ca 15x10

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 7 december 2015
kl 20:59:42