KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9996036
nr 999 6036
Etsningar
4 st. signerade, bla: Bertil Bull-Hedlund, -18, ca 15x10
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:59:42
500 kr
700 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)